تبلیغات
 بازاریابی شبکه ای تکسو( شعبه سمنان) - طرح درامدزایی تکسو(پلان کسب درآمد)

طرح درامدزایی تکسو(پلان کسب درآمد)

نحوه درآمد زایی و دریافت کارمزد

فرصت تجاری تکسو برای کسانی که مایل به کار در صنعتی پویا و درحال رشد است، می باشد.

 

در طرح تجاری شرکت تکسو شما می توانید تنها با معرفی محصولات شرکت به دیگران درآمد کسب کنید. این تجارت می تواند به طور پاره وقت و تمام وقت برای شما درآمد فوری و یا درآمدی رسوبی داشته باشد. به بیان ساده تنها کاری که شما دراین تجارت انجام می دهید ترکیبی از این دو کار است که محصولات را به دیگران معرفی کنید (خرده فروشی) و سازمان فروش تشکیل دهید (حجم فروش کلی) و آن را گسترش دهید تا درآمد شما بیشتر شود.

در طراحی طرح بازپرداخت تکسو مراحل مختلفی برای رسیدن به بالاترین حد درآمدزایی در نظر گرفته شده است که با انجام دقیق و مرحله به مرحله آن شما می توانید از تمامی پتانسیل طرح استفاده کنید. به طور کلی این طرح یک مدل ترکیبی از چند پلن استاندارد جهانی است که با در نظر گرفتن سه مرحله درآمد فوری، درآمد میان مدت و درآمد رسوبی پیاده سازی شده و در هر مرحله مشوق هایی برای ارتقا شما در نظر گرفته شده است. که به ارتقا شما کمک به سزایی خواهد کرد.

 

پلان کسب درآمد

 

امتیاز کالا :

هر کالا بر اساس معیارهایی مانند نوع کالا, قیمت تمام شده کالا, هزینه حمل کالا, سود کالا, میزان فروش کالا, توان سنجی بازار و رقابتی بودن در بازار دارای یک امتیاز فروش است. که تمامی پورسانت های فروش با احتساب امتیاز هر محصول و بر حسب فروش هر ماه شمسی محاسبه و در پایان ماه پرداخت می شود. مبلغ هر امتیاز برای گرفتن پورسانت برابر 1000 تومان می باشد.

 

به طور کلی در طرح درآمد زایی شرکت تکسو شما از 6 طریق می توانید درآمد کسب کنید:

  1. خرده فروشی
  2. پاداش فروش شخصی
  3. چند سطحی
  4. پاداش ماهیانه
  5. پاداش پویا
  6. پاداش مشارکت

 

خرده فروشی:

هر فروش کالایی که مستقیما توسط خود شما انجام می شود خرده فروشی نامیده می شود. توجه داشته باشید که این نوع فروش از دفتر کاری خود شما و فقط فروش کالا به دیگران می باشد.
در پایان هر ماه حجم امتیاز فروش شخصی شما محاسبه و بر حسب حجم امتیاز شامل یکی از درصد ها به ترتیب زیر خواهید شد.

 

 

پاداش فروش شخصی:

برای حمایت بیشتربازاریابان فعال، 2 درصد از کل فروش شرکت به عنوان پاداش فروش شخصی بین 20 نفر بازاریاب اول که بیشترین خرده فروشی را در ماه داشته باشند به شکل زیر داده می شود.

1- %50 این مبلغ بین 5 نفر اول خرده فروشی بر حسب میزان فروش هر شخص تقسیم خواهد شد.

2- %50 مابقی بین 15 نفر بعدی بر حسب میزان فروش هر شخص تقسیم خواهد شد.

نکته: برای جلوگیری از فروش اجباری و پیش انباشته سازی نفرات جدید در این طرح، این پاداش به بازاریابانی تعلق می گیرد که حداقل 2 ماه از فعالیت این اشخاص در شرکت تکسو گذشته باشد.

 

گروه فروش:

هرگاه کالایی توسط شما فروخته شد و خریدار نیز خود متقاضی نمایندگی فروش باشد، شما وی را به عنوان زیر مجموعه در سطح یک گروه فروش خود ثبت نام کرده و شرکت وی را به عنوان همکار فروش شما در نظر می گیرد. این مرحله می تواند در مورد نماینده فروش جدید نیز انجام گیرد. و سطح دوم شما، شامل افرادی می گردد كه توسط افراد سطح اول شما ثبت نام شده اند. و به همین ترتیب ادامه پیدا خواهد کرد.

چند سطحی:

شما می توانید تا 7 سطح از سطوح گروه فروش خود بر حسب حجم امتیاز فروش آن ها پورسانت چند سطحی را به ترتیب زیر دریافت نمایید.  این پورسانت به بازاریابان فعال واجد صلاحیت شده تعلق می گیرد و در صورت واجد صلاحین نشدن کمپرس شده و به سطح بالایی انتقال می یابد.

پاداش ماهیانه:

هر بازاریاب می تواند در هر ماه یکی از چهار حالت زیر را به عنوان پاداش ماهیانه دریافت نماید.

مبالغ به تومان می باشد 


توجه: این نوع پاداش فقط فروش در یک ماه می باشد.این پاداش ها در هر ماه تا 3 بار پرداخت می شود، یعنی هر نماینده فروش می تواند در هر ماه هر کدام از این پاداش ها را 3 بار دریافت کند.

 

پاداش پویا:

هر بازاریاب فعال %4 از کل امتیاز فروش مجموع شاخه پویا سبک خود را به عنوان پاداش پویا دریافت می کند. 
هر بازاریاب در این روش دو شاخه پویا داشته که می تواند در پایان ماه اقدام به انتقال میزان فروش همان ماه نمایندگان فروش مستقیم خود و زیر مجموعه آنها به شاخه پویای دلخواه خود نماید. و %4 حجم فروش شاخه پویا سبک خود را به عنوان پاداش دریافت نماید.

نکته: سقف درآمد هر بازاریاب در یک ماه از پاداش پویا 20,000,000 تومان است.

مثال: اگر بازاریابی دارای 3 شاخه فروش، به ترتیب با حجم فروش شاخه یک 1000 امتیاز، شاخه دو 2500 امتیاز و شاخه سه 2000 امتیاز باشد و وی در پایان ماه اقدام به انتقال شاخه یک و سه خود به یک شاخه پویا و انتقال شاخه دو خود به یک شاخه پویا نماید. این بازاریاب %4 شاخه سبک پویا خود یعنی 2500 امتیاز را به عنوان پاداش پویا دریافت می نماید. تومان 100,000 = (مبلغ هر امتیاز)1,000 × %4 × 2500

 

پاداش مشارکت:

برای حمایت بیشتربازاریابان فعال، درصدی از کل فروش شرکت به عنوان پاداش مشارکت بین بازاریابانی که در ماه واجد شرایط یکی از رده های پاداش ماهیانه شوند به ترتیب زیر، تقسیم می شود.

 

مبالغ به تومان می باشد 

 

نکته: هر شخص جهت واجد صلاحیت شدن دریافت پورسانت گروه فروش خود و برای دریافت پورسانت چند سطحی باید هر ماه حداقل مبلغ 50,000 تومان، از کالاهای شرکت را به صورت فروش شخصی (خرده فروشی) به فروش برساند که حداقل سبد خرید می باشد تا به عنوان نماینده فروش فعال در نظر گرفته شده و پورسانت سطوح فعال خود را دریافت کند، همچنین مبلغ واجد صلاحیت شدن بقیه پاداش ها 100,000 تومان می باشد و در غیر اینصورت نماینده فروش غیر فعال بوده و فقط پورسانت خرده فروشی دریافت می کند.
همچنین هر نماینده فروش موظف است در هر 6 ماه حداقل 1 خرده فروشی داشته باشد. در غیر اینصورت به عنوان نماینده فروش غیر فعال در نظر گرفته شده و همکاری با ایشان تا زمان انجام خرده فروشی به حالت تعلیق در خواهد آمد و دفتر کار مجازی (اینترنتی) ایشان بسته می شود و شرکت هیچگونه مسوولیتی درباره آن نماینده فروش تا زمان رفع تعلیق نخواهد داشت.

 

نکته های مهم درباره برنامه اجرایی :

 

1 - در طرح تکسو هیچگونه محدودیتی برای پرداخت کارمزد نماینده فروش از قبیل سقف کارمزد یا پاداش پرداختی وجود ندارد و هر نماینده فروش هر فروش محصولی که انجام دهد درصدی از مبلغ فروش آن محصول را بابت پورسانت دریافت می کند.

2 - در طرح تکسو هیچگونه حق عضویت یا هرگونه وجهی برای شروع بازاریابی دریافت نمی شود.

3 - در طرح تکسو هیچکس مجبور به خرید کالا نیست، بلکه یک فروشنده بدون خرید کالا می تواند به عنوان بازاریاب مشغول به فعالیت و کسب درآمد شود، بنابراین هیچ ریسكی وجود ندارد و هیچ كس به هیچ وجه ضرر نمی كند.

4 - فقط در قبال فروش محصولات، کارمزد به بازاریابان پرداخت خواهد شد و بابت جذب بازاریاب جدید هیچگونه کارمزدی پرداخت نخواهد شد.

5 - همه پرداخت ها و دریافت های بازاریابان از طریق حساب های بانکی در بانک های دارای مجوز از بانک مرکزی و مؤخر بر انجام عملیات بانکی و با درج کد رهگیری تراکنش در سیستم بانکی کشور انجام می گیرد.

6 - سامانه اینترنتی شرکت تکسو از قوی ترین و پیشرفته ترین امکانات برای ارایه گزارشات و انجام تراکنش های مالی بازاریابان استفاده می کند.
طبقه بندی: اخبار شرکت تکسو، 
برچسب ها: پلان کسب درامد شرکت بزرگ تکسو، تکسوشعبه سمنان،  

تاریخ : پنجشنبه 6 آبان 1395 | ساعت 08 و 58 دقیقه و 43 ثانیه | نویسنده : همکار تکسو | نظرات

  • paper | دستنوشته های یک وکیل | یو فاکس